VV Keer > DVC ’16 en VV Keer gaan samenwerken

DVC ’16 en VV Keer gaan samenwerken

DVC ’16 en VV Keer gaan samenwerking aan voor het vrouwenvoetbal 💪🏼💪🏼

Om sterk aan het seizoen 2023/2024 te beginnen, hebben de dames van DVC ’16 en VV Keer de krachten gebundeld. We starten het seizoen met teams in de 2e, 4e en 5e klasse.

Voor iedereen een uitdaging op gewenst niveau. Plezier, fanatisme en teamspirit staan in alle drie de teams centraal. Lijkt het jou gezellig om hier onderdeel van uit te maken, dan ben je zeker welkom.

Of je nu bloedfanatiek en getalenteerd bent, held van de derde helft of het weer tijd wordt om de verstofte voetbalschoenen uit de kast te halen, er staat een leuk seizoen op je te wachten. Zien we je komende week voor een vrijblijvende kennismaking?

De trainingen zijn:

  • Dinsdag 6 juni 20.00 – 21.30 uur @VV Keer (Bemelerweg 77)
  • Donderdag 8 juni 20.00 – 21.30 uur @VV Eijsden (Ir. Rocourstraat 13B)

Voor meer informatie of om je aan te melden, app of bel Livvy Vluggen 06 37018911 📱